آموزش رنک مث

 

سئو وردپرس با افزونه رنک مث

 

پیش از آنکه به مبحث آموزش رنک مث وارد شوم، این سوال بسیار مهم را مطرح می کنم: آیا با این افزونه می توان فاتح صفحه اول گوگل شد؟ پاسخ به این سوال قطعا منفی است. هیچکس نمی تواند چنین ادعایی را داشته باشد. رنک مث در حکم فشارسنجی است که میزان فشار را به شما نشان می دهد. خود فشارسنج امکان بالا یا پایین بردن فشار را ندارد. این شما هستید که بایستی فشار را تغییر دهید. این افزونه نیز به خودی خود کاری برای شما انجام نمی دهد. به عبارتی رنک مث در حکم غلط گیری می باشد که اشتباهاتتان را در حوزه سئو سایت به شما نشان می دهد.

فرض کنید شما محتوایی ۱۰۰۰ کلمه ای آماده نموده اید. کنترل چگالی کلمات کلیدی، سئو بودن هدینگ ها و عناوین، سئو بودن پاراگراف ها و پارامترهایی از این دست بدون استفاده از افزونه ها کاری بسیار دشوار و نفس گیر است. در واقع کاری که ساعت ها باید برای آن وقت بگذارید، توسط افزونه رنک مث در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می گیرد!

 

بر اساس نظرسنجی های صورت پذیرفته از بلاگرهای فعال، سئو وردپرس با رنک مث یکی از مهمترین انتخاب های آنها می باشد. جهت استفاده از امکانات کامل این افزونه رایگان، بایستی اکانتی در گوگل، فیسبوک یا وردپرس ایجاد نمایید.

این افزونه قابلیت های فوق العاده ای را در اختیار شما قرار می دهد. اگر این افزونه را به اکانت های سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس خود متصل نمایید، به آماری جالب دست پیدا خواهید نمود. رصد ورود و خروج کاربران به صورت روزانه و بررسی میزان و نحوه تغییرات رتبه شما در گوگل، بخشی از این اطلاعات آماری می باشند.

 

جهت سئو وردپرس با رنک مث و بهره برداری از امکانات آن دو مسیر پیش روی شما می باشد: مسیر اول بررسی تدریجی این امکانات و اضافه نمودن آنها و اعمال تغییرات برای هر جزء می باشد.  مسیر دوم سپردن این اعمال تغییرات به خود افزونه و راه اندازی سریع آن توسط تب راه اندازی سریع می باشد. این تب در صفحه پیشخوان قابل مشاهده می باشد.

در صورت انتخاب راه اندازی سریع افزونه رنک مث، سه گزینه پیش روی شما قرار خواهد گرفت. با توجه به نوع سایت و نیازهایی که دارید می توانید هر یک از این سه گزینه را انتخاب نمایید. این سه گزینه عبارتند از: راه اندازی آسان، راه اندازی پیشرفته و راه اندازی حرفه ای. در حالت راه اندازی آسان، افزونه رنک مث سوالات کمتری را از شما خواهد پرسید. عموما گزینه راه اندازی پیشرفته از سوی کاربران انتخاب می گردد.

رنک مث با سئو کردن سایت و محتوا، شما را در جایگاه ویژه ای در بین نتایج موتور های جست و جو قرار می دهد. افزونه Rank Math Pro با ویژگی های قدرتمند و آسان برای استفاده، قدرتی جادویی به شما می دهد. خواه یک تازه کار باشید و یا یک فرد باتجربه RankMath می تواند در رقابت سئو شما را به پیروز کند.
برای اینکه دید بهتری داشته باشید که چرا افزونه Rank Math می تواند یک گزینه ایده آل برای سئو وب سایت وردپرس شما باشد ، کافیست ابتدا نگاهی به برخی از ویژگی های چشمگیر آن که در آموزش های این صفحه آمده نگاهی بیاندازید. امکاناتی که شما قطعا در هیچ یک از افزونه های سئو مشاهده نخواهید کرد .
 
5/5 - (1 امتیاز)