طراحی سایت با المنتور بدون کدنویسی در وردپرس

آموزش المنتور❤️ ( رایگان و جامع ) + 70 جلسه پروژه محور

مشاهده سوالات متداول

آموزش المنتور به صورت کاربردی و مرحله به مرحله، که طبق آخرین نسخه المنتور برای شما تهیه و ضبط شده است.هدف از تهیه این دوره آموزشی المنتور به صورت رایگان و جامع که هم اکنون در اختیار شما قرار گرفته است، بهره مندی شما از جدیدترین متد طراحی سایت بدون کدنویسی در وردپرس می‌باشد.

آموزش المنتور به صورت گام به گام و پروژه محور

آموزش المنتور

در دوره آموزش المنتور شما ابتدا با تمامی المان ها به صورت تک به تک آشنا خواهید , قابلیت آنها را میشناسید ,همچنین در ادامه آموزش ها به صورت کاملا پروژه محور یک صفحه بسیار زیبا را طراحی خواهیم کرد.تنها خواسته من از شما دوستان این است که در ابتدا حوصله به خرج دهید زیرا آموزش المنتور کمی زمانبر است اما به محض اتمام دوره این تضمین را به شما میدهم که بتوانید هر نوع صفحه ای را با صفحه ساز المنتور طراحی کنید.

آموزش رایگان المنتور
آموزش رایگان المنتور

افزونه صفحه ساز المنتور

صفحه ساز المنتور دارای دو نسخه به صورت رایگان و تجاری می باشد , در دوره آموزش المنتور ما نسخه تجاری را نیز آموزش می دهیم چرا که نسخه رایگان دارای محدودیت هایی می باشد پس برای یادگیری بهتر المنتور ,حتما نسخه تجاری یا همان المنتور پرو را از مارکت های معتبر با قیمت ناچیز تهیه کنید.

چرا صفحه ساز المنتور ؟

المنتور یکی از بهترین و قدرتمندترین صفحه سازهای حال حاضر می باشد که می توانید صفحات بسیار زیبایی را برای وبسایت خود طراحی کنید ,المنتور به گونه ای می باشد که همه افراد می توانند با آن طعم لذت بخش طراحی را یاد بگیرندحتی افرادی که به دانش کد نویسی تسلط ندارند..دوره آموزش رایگان المنتور به گونه ای تدریس شده است که شما نیاز به هیچ گونه پیش نیاز نباشید و فقط باتسلط  کمی به رایانه و اینترنت بتوانید وبسایت شخصی خود را طراحی کنید.

آموزش رایگان المنتور

با آموزش المنتور بدون نیاز به کدنویسی طراحی سایت انجام دهید

نقش سازنده صفحه ساز به دو چیز خلاصه می شود: کمک به شما برای استفاده حداکثری از آنچه سیستم مدیریت محتوای شما ارائه می دهد و انجام آن به راحت ترین روش ممکن. از آنجایی که وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای بسیار حرفه ای است، در نتیجه از یک صفحه ساز خوب مانند المنتور انتظار دارید که به شما امکان دهد به راحتی انواع محتوا را به یک صفحه یا یک پست اضافه کنید. و المنتور مطمئنا این کار را انجام می دهد.

المنتور چیزی است که به آن یک صفحه ساز با ویژگی کشیدن و رها کردن می گویند، به این معنی که شما بسیاری از وظایف را در آن به سادگی با کشیدن عناصر خاص به جایی که می خواهید انجام دهید. همچنین یک صفحه ساز جلویی است، به این معنی که شما آن را با دستکاری همان عناصر صفحه ای که بازدیدکنندگان وب سایت شما می بینند، ایجاد می کنید. و این یک صفحه ساز کاملا زنده است، بنابراین همه تغییرات را در حین ایجاد آنها خواهید دید.

افزونه المنتور به جزئت  به عنوان یک صفحه ساز برتر در وردپرس شناخته می شود. به عنوان یک افزونه وردپرس، یکی از محبوب‌ترین افزون ها است که تا آوریل 2020 بیش از چهار میلیون نصب دارد و بر اساس حدود پنج هزار بررسی کاربر دارای امتیاز پنج ستاره است. استفاده از قابلیت‌های اصلی آن رایگان است، اما می‌توانید نسخه Pro را نیز هزینه کنید و گزینه‌های مفیدی مانند ویجت‌های اضافی، قالب‌های از پیش طراحی‌شده، سازنده بازشو و موارد دیگر را دریافت کنید.

با آموزش رایگان المنتور : چگونه یک صفحه بسازیم ؟

در صورتیکه المنتور را نصب کرده اید، با ویرایشگر، عناصر اصلی و گزینه های آنها آشنا هستید، و یک صفحه خالی در انتظار شماست تا به آن طراحی را آغاز کنید. با این حال، ابتدا باید بفهمید که چه نوع صفحه ای را می خواهید بسازید.

اگر صفحات فرود را درک می کنید، احتمالاً می دانید که یک صفحه فرود برای انجام کارآمد کار خود به موارد خاصی نیاز دارد. با این حال، ایجاد یک صفحه «درباره» یک چیز کاملاً متفاوت است، زیرا آن صفحه به مجموعه ای کاملاً متفاوت از عناصر نیاز دارد.

 

سوالات متداول

به صورت کلی با کمک آموزش المنتور شما میتوانید 0 تا 100 صفحات یک سایت را طراحی نمایید ولی به صورت کلی می بایست آشنایی کافی با افزونه های دیگری مانند ووکامرس ، افزونه سئو و قالب ها داشته باشید

بله ، نحوه ساخت مواردی مثل صفحه حساب کاربری و صفحه محصول در ووکامرس توضیح داده می شود

آموزش های المنتور موجود در این صفحه اکثرا با قالب رایگان هلو المنتور گرفته شده است