تنظیمات حساب کاربری در ووکامرس

پخش ویدیو

فهرست مطالب

در چهاردمین جلسه از آموزش ووکامرس به سراغ تنظیمات حساب کاربری ووکامرس خواهیم رفت.حساب کاربری یکی از بخش های مهم هر وبسایت می باشد. از این بخش متیواند قابلیت های ورود و ثبت نام و ناحیه کاربری را در وبسایت داشته باشیم..

تنظیمات حساب کاربری ووکامرس

ناحیه کاربری لازمه هر وبسایتی می باشند زیرا کاربران بعد از خرید یک محصول یا عضویت در وبسایت باید به بخشی هدایت شوند تا بتوانند فعالیت خود را مشاهده و یا محصولات خریداری را شده را پیگیری و بررسی کنند. افزونه های بسیار زیادی برای ورود و ثبت نام وجود دارد که میتوان از آنها نیز استفاده کرد.

اما افرادی که نمیخواهند افزونه های زیادی نصب کنند تنها با نصب ووکامرس میتوانند قابلیت ورود و ثبت نام و حساب کاربری در وبسایت را داشته باشند. برای تنظیمات ورود و ثبت نام در افزونه ووکامرس باید مراحلی را طی کنیم تا بتوانیم این قابلیت را در سایت داشته باشیم. در حال حاضر ورود و ثبت نام در ووکامرس حالت های مختلفی را دارد که در ویدئو به آن پرداخته ایم.

ورود و ثبت نام

بخش حساب کاربری ووکامرس نیز به صورت پیش فرض حالت ساده ای را دارد اما در برخی از قالب ها شکل و شمایل بهتری را دارد.اما اگر با صفحه ساز المنتور کار میکنید میتوانید آموزش طراحی صفحه حساب کاربری با المنتور را مشاهده کنید که با استفاده از المنتور میتوانید شخصی سازی را انجام دهید…

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوید معیریان

نوید معیریان

زندگی مثل سوار دوچرخه شدن است. برای اینکه تعادلت را حفظ کنی، باید به حرکت کردن ادامه دهی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *