پیکربندی تب محصولات در افزونه ووکامرس

پیکربندی تب محصولات در افزونه ووکامرس

فهرست مطالب

دوستان عزیزم سلام, در جلسه هفتم از آموزش ووکامرس در خدمت شما خواهم بود. این جلسه ادامه جلسه قبل که مربوط به پیکربندی افزونه ووکامرس می باشد را ادامه خواهیم داد.در جلسه قبل بخش اول تنظیمات افزونه ووکامرس را بررسی کردیم و اشاره ای داشتیم که پیکربندی افزونه ووکامرس گسترده می باشد و باید به صورت اصولی این موارد را انجام دهیم.

پیکربندی افزونه ووکامرس (بخش دوم)

در این جلسه چهار بخش مهم این افزونه از جمله حساب کاربری ووکامرس و بخش ایمیل جهت ویرایش ایمیل های ارسالی و دریافتی را بررسی و تنظیم خواهیم کرد. بخش حساب کاربری افزونه ووکامرس این اجازه را به شما میدهد که بدو اینکه افزونه مجزا نصب کنید سیستم ورود و ثبت نام را در وبسایت خود داشته باشید.

البته این موضوع ناگفته نماند که ساب کاربری ووکامرس در قالب های معروف فروشگاهی شکل و شمایل بهتری دارند اما در برخی از قالب های خام مانند قالب هلو المنتور این صفحه بسیار ابتدایی می باشد که نیاز دارید این بخش را ویرایش و یک صفحه حساب کاربری جذابی را طراحی کنید.

همچنین در صورتیکه قصد دارید فروشگاه خود را به بهترین نحو ممکن پیکربندی کنید ولی آشنایی کافی با این افزونه ها ندارید، استفاده از سرویس پشتیبانی وردپرس را به شما پیشنهاد میکنیم.

امتیاز شما به این مطلب
نوید معیریان

نوید معیریان

زندگی مثل سوار دوچرخه شدن است. برای اینکه تعادلت را حفظ کنی، باید به حرکت کردن ادامه دهی.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *