آموزش افزونه راکت

آموزش افزونه راکت

فهرست مطالب

رفع خطای Core Web Vitals گوگل با آموزش افزونه راکت

Core Web Vitals گوگل از ماه مه 2021 زمانی که به یک فاکتور رتبه‌بندی برای جستجوهای موبایل تبدیل شد، مورد توجه بسیاری از وبسمتران و خصوصا سئو کاران قرار گرفت تا اینکه این ویژگی در ژانویه 2022، در دسکتاپ نیز یک فاکتور مهم در نظر گرفته شد.

با توجه به این فاکتور مهمی که گوگل برای سایت ها در نظر گرفت، در نتیجه همه تلاش کردند تا بفهمند بزرگترین چگونه می توان صفحات و محتواها را به بهترین نحو ممکن بهینه کنند.

خوشبختانه، مدیران سایت ها مجبور نیستند به صورت دستی اقدام به بهینه سازی و رعایت این فاکتور مهم در سایت خود نمایند. چون در بررسی انجام شده با افزونه WP Rocket مشخص شد که این افزونه می‌تواند نقش مهمی در برطرف کردن این مشکل و بهبود فاکتور مد نظر نماید.

آیا افزونه راکت واقعا کاربردی است ؟

شاید سوالی که برای شما پیش بیایید این است که آیا افزونه راکت واقعا به شما در عبور از مشکلات Core Web Vitals کمک می کند؟

به جرات میتوانیم بگیم که پلاگین راکت واقعا افزونه کارآمدی هست. این افزونه برای سایت‌هایی که به کمک نیاز دارند تا کدهای بهینه نشده CSS , Javascript را بهینه و تمیز کنند، یا سرعت صفحاتشان را افزایش دهد تا تمام مشکلات را برای عبور از خطاهای Core Web Vitals بهبود نمایند، عالی است. قابلیت سفارشی‌سازی و گزینه‌های پیشرفته‌ای که افزونه بهینه سازی سرعت راکت دارد که شما در کمتر افزونه وردپرسی خواهید دید.

5/5 - (2 امتیاز)
فرید معیریان

فرید معیریان

متخصص وب مارکتینگ که در این سالها به صورت تخصصی بیشتر در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ فعالیت میکنم

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *