حل مشکل کندی پیشخوان وردپرس پس از نصب ووکامرس ✅

حل مشکل کندی پیشخوان وردپرس

فهرست مطالب

شاید برای شما نیز مشکل کندی یشخوان وردپرس  کمی آزاد دهنده باشد, این اتفاق میتواند بر اثر نصب کردن افزونه های بسیار زیاد یا یک افزونه مخرب نیز باشد.احتمالا حل مشکل کندی پیشخوان وردپرس برای شما نیز سوال باشد.

یکی از علت های متداول و رایج که باعث کندی یشخوان وردپرس می شود, نصب و راه اندازی افزونه فروشگاه ساز ووکامرس می باشد, اگر دقت کرده باشید در هنگام پیکربندی اولیه این افزونه یک پیغام مبنی بر اینکه آیا می خواهید ووکامرس مستندات را رهگیری کند یا خیر ؟

اگر به این موضوع مسلط نباشید یا کارکرد آن را ندانید امکان دارد بر روی گزینه بله کلیک و مجوز رهگیری را فعال کنید.

اما با فعال شدن این گزینه دقیقا چه اتفاقی میافتد ؟ بعد از فعال سازی این گزینه ووکامرس برای جمع آوری اطلاعات از وبسایت شما یک اسکریپت را در پیشخوان وردپرس بارگذاری میکند.

این اسکریپت در کشورمان فیلتر شده است و لذا این اسکریپت نمی تواند به خوبی اجرا و لود شود , همین امر باعث تاخیر زیاد در لود پیشخوان وردپرسی شما می شود.

حل مشکل کندی پیشخوان وردپرس

ابتدا وارد پیشخوان وردپرس شوید, مسیر ووکامرس > پیکربندی را پیدا کنید.

پیکربندی ووکامرس

پس از یافتن این گزینه بر روی آن کلیک کنید تاوارد بخش مربوط به تنظمیات یا همان پیکربندی ووکامرس شوید.

در همان بخش به تب یشرفته مراجعه کنید, در تب یشرفته گزینه ای به نام woocommerce.com وجود دارد. بر روی آن کلیک تا گزینه های مربوط به آن را بتوانید مشاهده کنید.

حال کافیست گزینه های ” رهگیری را فعال کنید ” و ” نمایش پیشنهادات ” را غیرفعال کنید و در نهایت بر روی دکمه ذخیره تغیرات کلیک کنید.

بخش پیشرفته

پس از انجام تغیرات یکبار صفحه پیشخوان وردپرس را رفرش نمائید تا از سرعت آن مطمئن شوید. با انجام این تنظیمات ساده کندی پیشخوان وردپرس بر اثر نصب ووکامرس از بین خواهد رفت.

امتیاز شما به این مطلب
نوید معیریان

نوید معیریان

زندگی مثل سوار دوچرخه شدن است. برای اینکه تعادلت را حفظ کنی، باید به حرکت کردن ادامه دهی.

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *