ادامه آموزش ویجت های المنتور پرو

ویجت های المنتور پرو

فهرست مطالب

در آپدیت های جدید دوره آموزش رایگان افزونه المنتور برخی دیگر از المان های مربوط به المنتور که با نصب نسخه پرو فعال میشوند را باهم دیگر بررسی میکنیم..برای استفاده از ویجت های المنتور پرو نصب نسخه پرو المنتور ضروری می باشد.

در این جلسه نیز چند المان از جمله ویجت های هات اسپات,لیست قیمت,جدول قیمت,باکس چرخشی,فراخوانی برای اقدام (CTA) را مورد بررسی قرار داده ایم..

با استفاده از ویجت هاست اسپات نقطه اتصال هایی که میتوانیم بر روی یک تصویر در نظر بگیریم که اطلاعات خاصی از آن تصویر را به کاربر منتقل کنیم..

در ویجت لیست قسمت ما این اجازه را داریم که به راحتی یک لیست از خدمات ارائه شده در وبسایت را به کاربران و مشتریان نمایش دهیم..

ویجت جدول قیمت نیز یکی از پرکاربردترین ویجت های المنتور می باشد که ممکن است در هر وبسایت وردپرس از آن استفاده شده باشد که میتوانیم یک جدول قیمت به همراه توضیحات کاملی از خدمات را برای کاربران جهت نمایش انتخاب کنیم..

ویجت باکس چرخشی یا همان Flip Box نیز میتواند یکی از المان هایی باشد که خدمات وبسایت را به صورت بسیار زیبا به کاربران معرفی کن و جلوه های خوبی نیز دارد.

اگر بخواهیم یک محصول یا کالای خاص را برای کاربران در نظر بگیریم و یا کاربران را مجاب به خرید یک محصول خاص یا خدمات کنیم این ویجت بسیار مناسب می باشد و میتواند بسیار پرکاربردی باشد به خصوص در جشنواره هایی می باشد که بسیاری از وبسایت ها نمونه آن را در وبسایت خود پیاده سازی میکنند.

2/5 - (1 امتیاز)
نوید معیریان

نوید معیریان

زندگی مثل سوار دوچرخه شدن است. برای اینکه تعادلت را حفظ کنی، باید به حرکت کردن ادامه دهی.

مقالات مرتبط

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *