آموزش افزودن درگاه پرداخت بانکی به ووکامرس

آموزش پیکربندی تب پرداخت در ووکامرس

فهرست مطالب

سلام دوستان عزیزم,در خدمت شما هستم در سیزدهمین جلسه از آموزش ووکامرس,در این جلسه نحوه افزودن درگاه پرداخت به ووکامرس را به صورت کامل بررسی میکنیم. به صورت کلی برای پرداخت ها ما چند روش داریم که دو نمونه از آنها روش درگاه پرداخت واسط و درگاه پرداخت مستقیم که در این ویدئو باهم این موارد را بررسی خواهیم کرد.

افزودن درگاه پرداخت به ووکامرس

برای افزودن روش درگاه های واسط شرکت ها و پرداخت یارهای بسیاری وجود دارد که شما میتوانید در حداقل ترین زمان ممکن برای وبسایت خودتان درگاه پرداخت آنلاین دریافت کنین..یکی از بهترین شرکت هایی که می توانید درگاه پرداخت واسط را داشته باشید وبسایت زرین پال می باشد که به شما در مدت زمان کوتاهی و پس از تایید مدارک درگاه اعطا میکند.

ثبت نام در زرین پال

در روش های پرداخت واسط به این صورت می باشد با دریافت هزینه بسیار کم برای تراکنش ها یا به اصطلاح دریافت کارمزد درگاه پرداخت را برای کسب و کارها فراهم کرده است.برای اینکه بتوانیم این درگاه را در سایت داشته باشیم باید افزونه مخصوص هر پردات یار از سایت خودشان دریافت و نصب کنیم.

بعد از اینکه درگاه پرداخت شما مورد تایید قرار گرفت به شما یک کد به نام مرچنت کد تعلق میگیرد که میتوانید در تنظیمات افزونه درگاه آن را قرار دهید تا درگاه پرداخت وبسایت شما آماده تراکنش شود.

در روش های مستقیم نیز پروسه کاری کمی زمانبر می باشد و باید مدارک بیشتری را جهت دریافت درگاه داشته باشید. در این روش تمامی مبلغ ها به صورت مستقیم به حساب شما واریز خواهد شد و دیگر شامل کارمزد نخواهد بود.

3/5 - (2 امتیاز)
نوید معیریان

نوید معیریان

زندگی مثل سوار دوچرخه شدن است. برای اینکه تعادلت را حفظ کنی، باید به حرکت کردن ادامه دهی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *